Sülearvuti Apple MacBook Air 13.3 M1 Chip 256GB SSD, 8GB 13.3" (2560x1600) RETINA macOS BIG SUR Touch ID SILVER OEM Charger OPEN BOX
Sülearvuti Apple MacBook Air 13.3 M1 Chip 256GB SSD, 8GB 13.3" (2560x1600) RETINA macOS BIG SUR Touch ID SILVER OEM Charger OPEN BOX
Tootekood: MGN93LL/AOB
Pakkumised
635,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MGN93LL/AOB |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M1 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 635.00 |
| Max. hind | 635.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib