Sülearvuti Apple MacBook Air 13.6 M4 10 core CPU with 10 core GPU 256GB SSD, 24GB 13.6" (2560x1664) Liquid Retina MacOS SKYBLUE
Sülearvuti Apple MacBook Air 13.6 M4 10 core CPU with 10 core GPU 256GB SSD, 24GB 13.6" (2560x1664) Liquid Retina MacOS SKYBLUE
Tootekood: G1H71LL/A
Pakkumised
1359,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G1H71LL/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1359.00 |
| Max. hind | 1359.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib