Sülearvuti Apple MacBook Air 13.6 M4 10 core CPU with 10 core GPU 512GB SSD, 24GB 13.6" (2560x1664) Liquid Retina MacOS SKY BLUE
Sülearvuti Apple MacBook Air 13.6 M4 10 core CPU with 10 core GPU 512GB SSD, 24GB 13.6" (2560x1664) Liquid Retina MacOS SKY BLUE
Tootekood: FC6V4LL/A
Pakkumised
1309,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FC6V4LL/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1309.00 |
| Max. hind | 1309.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib