Sülearvuti Apple MacBook Air 15 M5 10 core CPU 10 core GPU 512GB SSD, 16GB 15.3" (2880x1864) Liquid Retina MacOS SKY BLUE
Sülearvuti Apple MacBook Air 15 M5 10 core CPU 10 core GPU 512GB SSD, 16GB 15.3" (2880x1864) Liquid Retina MacOS SKY BLUE
Tootekood: MDVQ4LL/A
Pakkumised
1605,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDVQ4LL/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1864 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1605.00 |
| Max. hind | 1605.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib