Sülearvuti Apple MacBook Neo A18 Pro 6core CPU 5core GPU 512GB SSD, 8GB 13" (2408x1506) Touch ID Mac OS SILVER
Tootekood: MHFC4LL/A
Pakkumised
919,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MHFC4LL/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 919.00 |
| Max. hind | 919.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib