Sülearvuti Apple MacBook Pro M4 14core CPU and 20core GPU 512GB SSD, 24GB 16" (3456x2234) MacOS Sequoia 15.1 SILVER
Tootekood: 5X2T3LL/A
Pakkumised
2435,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 5X2T3LL/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3456×2234 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 2435.00 |
| Max. hind | 2435.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib