Kasutatud sülearvuti Asus BR1102FGA YS14T 2-IN-1 Celeron N100 128GB SSD, 4GB 11.6" (1366x768) TOUCHSCREEN WIN11 Pro MINERAL GREY
Kasutatud sülearvuti Asus BR1102FGA YS14T 2-IN-1 Celeron N100 128GB SSD, 4GB 11.6" (1366x768) TOUCHSCREEN WIN11 Pro MINERAL GREY
Tootekood: BR1102FGA-YS14T
Pakkumised
359,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BR1102FGA-YS14T |
| Ekraani suurus | 10" - 12,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366 x 768) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Celeron |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 359.00 |
| Max. hind | 359.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib