Kasutatud sülearvuti Asus Vivobook 90NB13U1 M00K70 5 120U 256GB SSD, 8GB 14" (1920x1080) WIN11 QUIET BLUE
Tootekood: 90NB13U1-M00K70
Pakkumised
549,00 € +20,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB13U1-M00K70 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 549.00 |
| Max. hind | 549.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib