Kasutatud sülearvuti Asus VivoBook F1500EA WB51 i5-1135G7 256GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 BLACK
Tootekood: F1500EA-WB51
Pakkumised
559,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F1500EA-WB51 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 559.00 |
| Max. hind | 559.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib