Kasutatud sülearvuti Asus VivoBook F1504VAP NB71T 7 150U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 COOL SILVER
Tootekood: F1504VAP-NB71T
Pakkumised
755,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F1504VAP-NB71T |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 755.00 |
| Max. hind | 755.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib