Kasutatud sülearvuti Asus VivoBook F512DA WB31 AMD Ryzen 3 3250U 128GB SSD, 4GB 15.6" (1920x1080) Windows 10 SLATE GRAY 3.5 lbs.
Kasutatud sülearvuti Asus VivoBook F512DA WB31 AMD Ryzen 3 3250U 128GB SSD, 4GB 15.6" (1920x1080) Windows 10 SLATE GRAY 3.5 lbs.
Tootekood: F512DA-WB31
Pakkumised
455,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F512DA-WB31 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 455.00 |
| Max. hind | 455.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib