Kasutatud sülearvuti Asus VivoBook Go E1504FA WS51 AMD Ryzen 5 40 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 MIXED BLACK
Tootekood: E1504FA-WS51
Pakkumised
525,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | E1504FA-WS51 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 525.00 |
| Max. hind | 525.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib