Kasutatud sülearvuti Asus Vivobook X1404VA I38128 i3-1315U 128GB SSD, 8GB 14" (1920x1080) WIN11 QUIET BLUE
Tootekood: X1404VA-I38128
Pakkumised
425,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1404VA-I38128 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 425.00 |
| Max. hind | 425.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib