Kasutatud sülearvuti Asus VivoBook X515EA 212.V15TB i3-1115G4 256GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 GRAY
Tootekood: X515EA-212.V15TB
Pakkumised
439,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X515EA-212.V15TB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 439.00 |
| Max. hind | 439.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib