Kasutatud sülearvuti DELL 14 Plus 2-IN-1 Ultra 5 226V 512GB 16GB 14" (1920x1200) TOUCHSCREEN WIN11 ICE BLUE 1 year on site warranty
Kasutatud sülearvuti DELL 14 Plus 2-IN-1 Ultra 5 226V 512GB 16GB 14" (1920x1200) TOUCHSCREEN WIN11 ICE BLUE 1 year on site warranty
Tootekood: NB01925940029647A
Pakkumised
709,00 € −40,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NB01925940029647A |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 709.00 |
| Max. hind | 709.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib