Kasutatud sülearvuti DELL 14 Premium (XPS 14) Ultra 7 255H 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1200) WIN11 Intel Arc 140T PLATINUM
Kasutatud sülearvuti DELL 14 Premium (XPS 14) Ultra 7 255H 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1200) WIN11 Intel Arc 140T PLATINUM
Tootekood: NB01917030030122A
Pakkumised
1215,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NB01917030030122A |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1215.00 |
| Max. hind | 1215.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib