Kasutatud sülearvuti DELL 14 Pro Premium Ultra 7 268V 256GB SSD, 32GB 14" (1920x1200) WIN11 Pro
Tootekood: PRO01898960028441A
Pakkumised
1509,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PRO01898960028441A |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1509.00 |
| Max. hind | 1509.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib