Kasutatud sülearvuti DELL 15 DC15250 i5-1334U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN 120Hz WIN11 CARBON BLACK
Tootekood: LDC15250-5315BLK
Pakkumised
645,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LDC15250-5315BLK |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 645.00 |
| Max. hind | 645.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib