Kasutatud sülearvuti DELL 15 DC15255 Ryzen 7 7730U 1TB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) WIN11 PLATINUM SILVER SPANISH
Tootekood: NB01901320030098A
Pakkumised
709,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NB01901320030098A |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 709.00 |
| Max. hind | 709.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib