Kasutatud sülearvuti DELL Alienware m18R2 GAMING i9-14900HX 2TB SSD, 32GB 18" (2560x1600)Qhd+165Hz WIN11 NVIDIA RTX 4080 12228MB DARK METALLIC MOON Backlit AlienFX Keyboard
Kasutatud sülearvuti DELL Alienware m18R2 GAMING i9-14900HX 2TB SSD, 32GB 18" (2560x1600)Qhd+165Hz WIN11 NVIDIA RTX 4080 12228MB DARK METALLIC MOON Backlit AlienFX Keyboard
Tootekood: INS01700850023109A
Pakkumised
2915,00 € −64,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | INS01700850023109A |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i9 |
| Kõvaketta maht | 2TB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 2915.00 |
| Max. hind | 2915.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib