Kasutatud sülearvuti DELL Alienware m18R2 i9-14900HX 2TB SSD, 64GB 18" (2560x1600) GAMING WIN11 NVIDIA RTX 4080 DARK METALLIC MOON
Kasutatud sülearvuti DELL Alienware m18R2 i9-14900HX 2TB SSD, 64GB 18" (2560x1600) GAMING WIN11 NVIDIA RTX 4080 DARK METALLIC MOON
Tootekood: INS01700750023109A
Pakkumised
3089,00 € −66,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | INS01700750023109A |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Mälu maht | 4GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i9 |
| Kõvaketta maht | 2TB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 3089.00 |
| Max. hind | 3089.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib