Kasutatud sülearvuti DELL Alienware m18R2 i9-14900HX 4TB SSD, 64GB 18" (1920x1080) GAMING WIN11 NVIDIA RTX 4090 DARK METALLIC MOON
Kasutatud sülearvuti DELL Alienware m18R2 i9-14900HX 4TB SSD, 64GB 18" (1920x1080) GAMING WIN11 NVIDIA RTX 4090 DARK METALLIC MOON
Tootekood: INS01700590023109A
Pakkumised
3529,00 € −66,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | INS01700590023109A |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 4GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i9 |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 3529.00 |
| Max. hind | 3529.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib