Kasutatud sülearvuti DELL Inspiron 14 5441 Snapdragon X X1 26 100 512GB 16GB 14" (1920x1200) WIN11 TITAN GRAY 1 year on site warranty
Kasutatud sülearvuti DELL Inspiron 14 5441 Snapdragon X X1 26 100 512GB 16GB 14" (1920x1200) WIN11 TITAN GRAY 1 year on site warranty
Tootekood: INS01895140028617A
Pakkumised
635,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | INS01895140028617A |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 635.00 |
| Max. hind | 635.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib