Kasutatud sülearvuti DELL Inspiron 3520 i3-1115G4 256GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 Pro Spanish Keyboard
Tootekood: INS01568480024882A
Pakkumised
439,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | INS01568480024882A |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 439.00 |
| Max. hind | 439.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib