Kasutatud sülearvuti DELL Inspiron 3520 i7-1255U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 SPANISH
Tootekood: INS01885950024882A
Pakkumised
669,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | INS01885950024882A |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 669.00 |
| Max. hind | 669.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib