Kasutatud sülearvuti DELL Inspiron 3530 i5-1334U 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) WIN11 Home Spanish Keyboard SILVER
Tootekood: INS01814750022462A
Pakkumised
589,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | INS01814750022462A |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 589.00 |
| Max. hind | 589.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib