Kasutatud sülearvuti DELL Inspiron 3530 i7-1355U 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) 120Hz WIN11 CARBON BLACK
Tootekood: i3530-7223BLK-PUS
Pakkumised
889,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | i3530-7223BLK-PUS |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 889.00 |
| Max. hind | 889.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib