Kasutatud sülearvuti DELL Inspiron 5440 i5-1334U 512GB SSD, 8GB 14" (1920x1200) WIN11 CARBON BLACK ENGLISH FRENCH CA
Tootekood: i5440-5524BLK-PUS
Pakkumised
609,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | i5440-5524BLK-PUS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 609.00 |
| Max. hind | 609.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib