Kasutatud sülearvuti DELL Inspiron 7441 Snapdragon X1P 64 100 256GB SSD, 16GB 14" (2560x1600) TOUCHSCREEN WIN11 Pro ICE BLUE
Kasutatud sülearvuti DELL Inspiron 7441 Snapdragon X1P 64 100 256GB SSD, 16GB 14" (2560x1600) TOUCHSCREEN WIN11 Pro ICE BLUE
Tootekood: 8PJ01
Pakkumised
795,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 8PJ01 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 795.00 |
| Max. hind | 795.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib