Kasutatud sülearvuti DELL Inspiron 7441 Snapdragon X1P 64 100 512GB SSD, 16GB 14" (2560x1600) TOUCHSCREEN WIN11 Pro ICE BLUE FRENCH ENGLISH
Kasutatud sülearvuti DELL Inspiron 7441 Snapdragon X1P 64 100 512GB SSD, 16GB 14" (2560x1600) TOUCHSCREEN WIN11 Pro ICE BLUE FRENCH ENGLISH
Tootekood: INS01855530030990A
Pakkumised
709,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | INS01855530030990A |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 709.00 |
| Max. hind | 709.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib