Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 14v 7450 2-IN-1 Ultra 7 165U 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) IPS TOUCHSCREEN IPS WIN11 Pro IR TITAN GRAY
Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 14v 7450 2-IN-1 Ultra 7 165U 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) IPS TOUCHSCREEN IPS WIN11 Pro IR TITAN GRAY
Tootekood: CT8GT
Pakkumised
1375,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CT8GT |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1375.00 |
| Max. hind | 1375.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib