Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 3450 i3-1315U 256GB SSD, 8GB 14" (1920x1080) WIN11 PRO CARBON BLACK
Tootekood: CTO-05C15
Pakkumised
719,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CTO-05C15 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 719.00 |
| Max. hind | 719.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib