Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 3450 i5-1335U 256GB SSD, 8GB 14" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 Pro TITAN GREY
Tootekood: 1J05CEFAB
Pakkumised
825,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1J05CEFAB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 825.00 |
| Max. hind | 825.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib