Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 3450 i5-1335U256GB SSD, 8GB 14" (1366x768) WIN11 Pro TITAN GREY
Tootekood: 6CT3NEFA
Pakkumised
749,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 6CT3NEFA |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366 x 768) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 749.00 |
| Max. hind | 749.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib