Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 3550 3550 i7-1355U 256GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) WIN11 Pro 3.9 lbs. TITAN GRAY
Tootekood: XF12REFAB
Pakkumised
1109,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | XF12REFAB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1109.00 |
| Max. hind | 1109.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib