Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 3550 i5-1335U512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) WIN11 Pro 3.9 lbs. TITAN GREY
Tootekood: F51GHEFA
Pakkumised
815,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F51GHEFA |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 815.00 |
| Max. hind | 815.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib