Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5300 i5-8265U 256GB SSD, 16GB 13" (1280 x 720) W11 Pro
Tootekood: LAT5300I516256R
Pakkumised
369,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT5300I516256R |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 369.00 |
| Max. hind | 369.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib