Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5320 2-IN-1 i7-1185G7 512GB SSD, 32GB 13" (1920 x 1080) W11 Pro
Tootekood: LAT5320YI732512R
Pakkumised
669,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT5320YI732512R |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 669.00 |
| Max. hind | 669.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib