Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5350 Ultra 5 125U 512GB SSD, 16GB 13.3" (1920x1080) WIN11 Pro TITAN GRAY
Tootekood: LAT5350U516512NT250
Pakkumised
955,00 € −14,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT5350U516512NT250 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 955.00 |
| Max. hind | 955.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib