Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5411 i7-10850H 512GB SSD, 16GB 14" (1920 x 1080) W11 Pro
Tootekood: LAT5411I716512R
Pakkumised
525,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT5411I716512R |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 525.00 |
| Max. hind | 525.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib