Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5431 5431 i5-1250P 256GB SSD, 16GB 14" (1366x768) TOUCHSCREEN WIN11 Pro 2.8 lbs. TITAN GRAY
Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5431 5431 i5-1250P 256GB SSD, 16GB 14" (1366x768) TOUCHSCREEN WIN11 Pro 2.8 lbs. TITAN GRAY
Tootekood: 203DE5431i5G12DREFB
Pakkumised
509,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 203DE5431i5G12DREFB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366 x 768) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 509.00 |
| Max. hind | 509.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib