Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5450 5450 Ultra 5 125U 512GB SSD, 16GB 14" (1320x1080) WIN11 Pro 3.09 lbs. TITAN GREY
Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5450 5450 Ultra 5 125U 512GB SSD, 16GB 14" (1320x1080) WIN11 Pro 3.09 lbs. TITAN GREY
Tootekood: WWMYNEFAB
Pakkumised
1369,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | WWMYNEFAB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1369.00 |
| Max. hind | 1369.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib