Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5510 i7-10610U 256GB SSD, 16GB 15" (1280 x 720) W11 Pro
Tootekood: LAT5510I716256R
Pakkumised
539,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT5510I716256R |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 539.00 |
| Max. hind | 539.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib