Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5520 i7-1185G 256GB SSD, 16GB 15" (1920 x 1080) W11 Pro
Tootekood: LAT5520I716256R
Pakkumised
635,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT5520I716256R |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 635.00 |
| Max. hind | 635.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib