Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5550 5550 Ultra 7 155U 256GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) WIN11 Pro TITAN GRAY
Tootekood: K3CP1EFAB
Pakkumised
1385,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | K3CP1EFAB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1385.00 |
| Max. hind | 1385.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib