Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7320 i5-1135G7 512GB SSD, 8GB 13.3" (1920 x 1080) WIN11 Pro BLACK
Tootekood: LAT01317480017965A-NW
Pakkumised
575,00 € −10,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT01317480017965A-NW |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 575.00 |
| Max. hind | 575.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib