Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7330 i7-1265U vPro 256GB SSD, 16GB 13.3" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 Pro
Tootekood: 7330-i712-TS-FHD-Int-wc-16-256s
Pakkumised
559,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 7330-i712-TS-FHD-Int-wc-16-256s |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 559.00 |
| Max. hind | 559.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib