Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7430 i7-1265U 256GB SSD, 32GB 14" (1920 x 1080) W11 Pro
Tootekood: LAT7430I732256R
Pakkumised
815,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT7430I732256R |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 815.00 |
| Max. hind | 815.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib