Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7440 i7-1355U 512GB SSD, 32GB 14" (1920x1200) WIN11 Pro
Tootekood: 7440-i713-FHD+-Int-wc-32-512s
Pakkumised
1405,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 7440-i713-FHD+-Int-wc-32-512s |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1405.00 |
| Max. hind | 1405.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib