Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7440 i7-1365U 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) WIN11 Pro GRAY
Tootekood: LAT7440CTO-1
Pakkumised
1069,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT7440CTO-1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1069.00 |
| Max. hind | 1069.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib